TRIO aiaväetis igihaljastele puudele ja põõsastele Compo 3kg

Tootekood: 4008398129125

Saadavus: Laost otsas

12.67

4.223 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Aeglaselt lahustuv väetis

Otstarve

Väetised okaspuudele ja rododendronitele

Sihtgrupp

Väetised puudele ja põõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

TRIO aiaväetis igihaljastele puudele ja põõsastele Compo toidab taime alates esimest päevast ja mõju kestab kuni 3 kuud. Spetsiaalselt väljatöötatud väetis, mis katab eriti hästi kõikide igihaljaste taimede, nagu elupuud ja põõsad (rododendronid ja asalead), toitainete vajadused. Väetisel on Compo uudne väetamissüsteem, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis. Optimaalne toitainetega varustamine tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Märtsis/aprillis väetatakse okaspuid, olenevalt puu suurusest, 40-60 g/m2. Juunis/juulis väetatakse, olenevalt puu suurusest, 40-50 g/m2. Rododendrone ja asaleasid väetatakse 60-80 g/m2. Väetamisel tueb väetis segada mullaga ja kasta korralikult.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis N-P2O5-K2O(MgO) 12-8-16(+3) koos mikroelementidega. Koostis: (%): Kogulämmastik (N) 10; nitraatlämmastik 5; ammooniumlämmastik 7; vees lahustuv fosfor (P2O5) 8, vees lahustuv kaalium (K2O) 16; vees lahustuv magneesium (MgO) 2,3; vees lahustuv boor (B) 0,02; vees lahustuv vask (Cu) 0,006; vees lahustuv tsink (Zn) EDTA 0,01.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.