Toitelahus orhideedele Duo Agrecol 2 x 20ml

Tootekood: 5902341454830

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

0.96

0.48 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised orhideedele

Hoida laste eest

Kirjeldus

Toitelahus orhideedele Duo Agrecoon spetsiaalselt väljatöötatud ja eriti uudne preparaat, mis on ette nähtud kõikide orhideeliikide regeneerimiseks. Soovituslik kasutada õitsemise järel, et tugevdada taimi ja valmistada nad ette järgmiseks õitsemiseks. Väetises sisalduvad huumusaineteekstraktid, mis on identsed looduses puude okstes ja troopiliste puude koores esinevatele ekstraktidele, mis kiirendavad substraadi regeneratsiooni ja mõjuvad orhideede juurestikule positiivselt. Profesionaalne, esteetiline ja kasutamiseks valmis pakend hõlbustab kasutamist.

Kasutamine

Kasutamine

Kasutada igakuiselt. Igale taimele 1 ampull. 1. Murra ära ampulli ots. 2. Pista ampulli ots mulda nii, et toitelahus saaks ühtlaselt mulda tungida. Pigista kergelt veendumaks, et ots ei ole ummistunud. 3. Ampull tühjeneb ise.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetise veelahus, huumusainete ekstrakt, värvaine.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +5…+35°C. Kaitsta päikese eest. Säilitada toidust, jookidest ja loomade toidust eraldi.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Ettenähtud kasutamisel on ohutu.