Toitelahus õitsvatele taimedele Agrecol 5 x 30ml

Tootekood: 5902341004448

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

6.36

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 12.12.2018

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Aiakultuuride väetamine, Lillede väetamine, Toataimede väetamine

Sihtgrupp

Väetised lilledele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Toitelahus õitsvatele taimedele Agrecol on toitelahus, mida on lihtne ja mugav kasutada. Väetis on loodud just õitsvatele taimedele ning tagab rikkaliku õitsemise. Florum Strong on erilise, väga innovatiivse koostisega toitelahus kõikide õitsvate taimede väetamiseks. Asjatundlik, esteetiline ja kasutusvalmis pakend lihtsustab toote kasutamist. Toitelahus toimib kuni 4 nädalat. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Toitelahus on mõeldud õitsevate taimede tugevdamiseks aastaringselt. Toitelahuse mõju kestab 4 nädalat. Kasutada toitelahust iga kuu. Iga taime kohta on üks ampull. Kasutamiseks murra ära ampulli ots ja pista ampulli ots mulda nii, et toitelahus saaks ühtlaselt mulda tungida. Pigista kergelt veendumaks, et ots ei ole ummistunud. Ampull tühjeneb ise. Tühi ampull tuleb mullast eemaldada.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toitelahus sialdab NPK väetise lahust ja värvainet.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.