Tigude ja nälkjate püünis Arox

Tootekood: 5902341004646
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 5st 10%5 10%

Ostes 1 või enam

2.65
-
+
Tooteid laos:10+tk


20.04.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Teod

Kirjeldus

Tigude ja nälkjate püünis Arox on kergesti kasutatav püünis, mis on mõeldud tigude seireks ja püüdmiseks aedades, juurviljaaedadas ja peenramaal. On kasutatav kõikide tigude ja nälkjate püüdmiseks. Aitab hoida tigusid pideva kontrolli all kohtades, kus nad aedades armastavad viibida. Ohutu keskkonnale ja kasulikele putukatele. Sobib hästi aeda, kuna ei sisalda inimese ja looma tervisele ohtlikke kemikaale. Kaitseb umbes 20 m2 ala. Püünis ei sisalda atraktanti. Söödana võib kasutada õlu, mesi, veega segatud piima, veega segatud pärmi, veega segatud mett ja pärmi, praadimisõli veega ja isegi veega segatud rummikoogi aroomi ning viilutatud kartulit, porgandit ja salatilehti.

Kasutamine

Kasutamine

Tigude püüdmiseks tuleb kahjurite esinemiskohas kaevata maasse auk. Eemaldada püünise pealmine osa ja asetada alumine osa auku. Puistata püünise ümber mulda nii, et ülemine serv on mullapinnaga samal kõrgusel. Täida püünis poolenisti söödaga ning seejärel asetada ülemine osa püünise peale tagasi nii, et see kaitseks prügi ja vihma eest. Püünist tuleb kontrollida regulaarselt. Kui püünis on tigudega täitunud, uhada nad veega ära ja asetada püünis tagasi. Lisada sööta

использовать

Для отлова улиток в месте, где были замечены вредители, нужно выкопать в земле ямку. Снять верх ловушки и поставить нижнюю часть в ямку. Вокруг ловушки присыпать землю, чтобы верхний край был вровень с землей. Наполовину заполнить ловушку приманкой, затем поставить верхнюю часть на ловушку, чтобы защитить ее от мусора и дождя. Ловушку проверять регулярно. По мере заполнения ловушки улитками вымыть их водой и поставить ловушку назад. Добавить приманку.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid.

Состав и действующее вещество

Продукт не содержит вещества, опасные для здоровья людей и животных.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить продукт в недоступном для детей и домашних питомцев месте.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Экологическая безопасность

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Tigude ja nälkjate püünis Arox”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.