Suitsuspiraal Arox 10tk/pakis

Tootekood: 5902341926948

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.10

0.41 €/tk

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Sääsed

kahjulik_arritav

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Suitsuspiraal Arox on sidrunilõhnaline ja 100 % looduslik vahend, mis põletamisel eraldab lenduvatele putukatele ebameeldiva sidrunilõhna ja tänu sellele toimib peletavalt.

Kasutamine

Kasutamine

Kasutamiseks tuleb avada pakend. Eralda spriaalid üksteisest ja kinnita üks spriaal metallalusele. Vajuta spiraal metallalusele nii, et see seisab püsti ja ei puuduta aluspinda. Süüta spiraal otsast nii, et on näha leeki. Kui spriaali ots on süttinud, puhu ära leek ja jäta tulekindlale pinnale hõõguma. Säilita metallist alus tulevikus kasutamiseks. Iga spiraal kestab kuni 4 tundi. Eralda hoolikalt kokku liimitud spiraalid, siis saate kaks eraldi spiraali. Seejärel sirgesta metallriba ning pane spiraal metallalusele. Süüta spiraal. Toode on mõeldud ainult väljas kasutamiseks. Ärge jätke põlevat spiraali järelevalveta. Alati põletada eemal tuleohtlikkest materjalidest. Kasutada kuumakindlal pinnal. Ärge kasutage siseruumides või kinnistes ruumides, nagu garaažid, varikatused või telkides.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab tsitronellaali, dipentene ja d-limoneeni, võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas, hästi ventileeritavas kohas. Sisu ja mahuti kõrvaldada kehtiva seadusandluse kohaselt. Tühja pakendit saab taaskasutada.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu keskkonnale ettenähtud kasutamise korral.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida silma sattumist.