Sügisväetis murule Compo 5kg /SP/

Tootekood: 4008398009694

Saadavus: 7tk

Kogus:

-
+

11.6323.26

2.326 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised murule

Sihtgrupp

Väetised murule

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Sügisväetis murule Compo on talvekaitsega sügisväetis murule. Tagab terve ja tugevama muru, mis väetist kasutamata võib saada karmide talvetingimuste tõttu kannatada. Samuti tagab väetamine kevadel muru tugeva kasvu, võitleb sambla ja umbrohuga. Kõrge kaaliumi (K) sisaldus muudab tugevamaks muru struktuuri ning teeb haiguste suhtes vastupidavamaks. EU-väetis

Kasutamine

Kasutamine

Kasutusjuhis: 25-30 g/m². Kui muru on väetatud kevadel ja suvel, siis piisab 20 g/m². Puistata laiali käte abil (mitte kasutada jaoturit) 1-2 päeva peale niitmist. Soovitavalt kuivale murule. Oluline: Eemalda väetis koheselt terrassidelt või puit- ja kiviehitistelt. Väetamine: Aprillist novembrini.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK-väetis sisaldab karbamiidformaldehüüd-vaiku, N+ P2O5+ K2O(+MgO), 9+5+14(+4) rauaga (Fe). Hobiaianduses kasutamiseks. 9% N Lämmastik: 1% N nitraatlämmastik, 2,9% Ammooniumlämmastik, 4,6% N lämmastik karbamiidformaldehüüdvaigud: 1,8% lämmastik karbamiidformaldehüüdvaik, mis lahustub ainult kuumas vees, 1,8% lämmastik karbamiidformaldehüüdvaik, mis lahustub külmas vees. 5% P2O5 fosfaat lahustub neutraalses ammooniumtsitraadis ja vees: 4% vees lahustuv P2O5. 14% K2O Vees lahustuv kaaliumoksiid, 4% MgO magneesiumoksiid kokku: 3% magneesiumoksiid vees lahustuv. 0,05% Fe Raud kokku. Madal kloriidisisaldus.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.