Sipelgapulber vaarao- ja mustale sipelgale Arox 90g

Tootekood: 5902341458951

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.18

46.444 €/kg

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Sipelgad

kahjulik_arritav

Kirjeldus

Sipelgapulber vaarao- ja mustale sipelgale Arox on kasutusvalmis tolmuvaba mikrograanul pikaajaliseks sipelgate tõrjeks, mida võib kasutada, kas puistates, kastes või pihustades. Biotsiidne toime avaldub 10 minuti pärast töötlemise algust ja kestab 90 päeva. Kasutatakse betoonil, keraamilistel pindadel, mullal ja puidul.

Kasutamine

Kasutamine

Toodet võib kasutada nii sisetingimustes kui ka välistingimustes seni, kuni ilmastikuolud lubavad. Pusitamise korral puistata õhukese kihina koguses 20 g/m2 kohta. Vajadusel korrata iga 2-3 nädala tagant. Pihustamisel valmistada lahus 100g micro-graanuleid 1 L vee kohta. Kasutada 1 liiter lahust 5 m2 kohta. Kastmisel valmistada kastekannus lahus 20g toodet 1L vee kohta, mida saab kasutada 1 m2 pinnal. Biotsiidi toime tühistamiseks tuleb töödeltud pinnad puhastada puhastusvahendiga. Enne töötlemise alustamist eemaldage kõik õhukindlalt pakendamata toiduained ja söödad, pakendamata toite, samuti koduloomad ja mänguasjad ning muud tarbeesemed.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaineks on atsetamipriid 2 g/kg.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toidust, joogist ja loomasöödast. Hoida tihedalt suletud pakendis hästi ventileeritavas ja jahedas kohas. Kasutatud toote ja selle pakendi käidelda jäätmetena ning anda üle jäätmekäitlusettevõttele.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.