Sipelgapulber Horticom 600g

Tootekood: 4743153011122

Ostes 1 või enam

13.583 €/kg 8.15
-
+

Tooteid laos: 10+tk


02.10.2020
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Horticom

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Sipelgad

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Sipelgapulber Horticom on täpne, kiire ja põhjalik. Sipelgapulber on kastmis- ja puistematerjal sipelgate sihipäraseks tõrjeks hoonetes, teedel ja terrassidel. Sipelgapulbrile on lisatud rohkem suhkrut, mis muudab selle sipelgatele väga atraktiivseks. Kontaktmürk kahjustab sipelgate närvisüsteemi, tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

Puistamine: vahendit raputada sipelgate käiguradadele ja muudele pindadele, kus putukad liiguvad. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 10g/m2. Kastmine: 10g sipelgapulbrit segada 1L veega. Vedelik valada kohe pärast valmissegamist eelnevalt avatud pesadesse, pinnasepragudesse jm. Vältimaks pulbri settimist tuleb lahust valamise ajal segada. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 1L/m2. Korrake töötlemist vastavalt vajadusele.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaine on permetriin 0,5%

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mahavoolanud toode kokku koguda. Kemikaal ja tema pakend tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti. Sisaldab permetriini (ISO); m-fenoksübensüül-3-(2,2-diklorovinüül)-2,2-dimetüültsüklopropaankarboksülaat

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Väga mürgine veeorganismidele, pikaajaline toime. Vältida sattumist keskkonda.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Sipelgapulber Horticom 600g”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.