Sipelgapulber Horticom 1,7kg

Tootekood: 4742375000570

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

25.80

15.176 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Detia

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Sipelgad

kahjulik_arritav

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Sipelgapulber Horticom on kiire ja tõhus vahend õuesipelgate, kuid mitte vaaraosipelgate, sihipäraseks tõrjeks hoonetes, teedel ja terrassidel. Pulbrit võib tänu tema koostisele kasutada säästlikult. Üledoseerimine ei suurenda tema toimet. Söötmürk kahjustab putukate närvisüsteemi tänu millele saavutate kiirelt soovitud tulemuse. Korrata töötlemist vastavalt vajadusele.

Kasutamine

Kasutamine

Kui on soov puistada vahendit pinnale, siis raputada sipelgate käiguradadele ja muudele pindadele, kus putukad liiguvad. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 10g/m2. Kastmiseks tuleb segada 10g sipelgapulbrit 1L veega. Vedelik valada kohe pärast valmissegamist eelnevalt avatud pesadesse, pinnasepragudesse jm. Vältimaks pulbri settimist tuleb lahust valamise ajal segada. Põhjalikuks ja kiireks toimeks piisab umbes 1L/m2.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Sipelgapulber sisaldab permetriini 0,5%. Sipelgapulbrile on lisatud rohkem suhkrut, mis muudab selle sipelgatele väga atraktiivseks.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele ja koduloomadele kättesaamatus kohas. Tühjad pakendid visata olmeprügi hulka, tootejäägid aga tuleb viia ohtlike jäätmete kogumispunkti.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on keskkonnale ohutu ettenähtud kasutamisel.