Score 250 EC 2ml

Tootekood: 4771601313863

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.49

1245 €/l

Põhiomadused

Otstarve

Hävitav

Maht

0,002

Kahjulik ja ärritav

Kahjulik ja mürgine

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Score 250 EC on profülaktilise ja raviva toimega seenhaiguste tõrjevahend, millega saab tõrjuda õuna- ja pirnipuu kärntõve, jahukastet ning kirsi- ja ploomipuu mädanikke.

Kasutamine

Kasutamine

Kulunorm on 0,15-0,2 l/ha, vee kulu on 400-1500 l/ha. Maksimaalne pritsimiste arv 4. Soovitatav on pritsida kaks korda enne ja kaks korda pärast õitsemist, kuid esimest pritsimist teha õiepungade moodustumise faasis 10-12 päevase vahega. Ravimiseks pritsida vähemalt 96 tundi (4 ööpäeva) pärast infektsiooni algust. Pritsimist teha tuulevaikse ilmaga, kui tuulekiirus on kuni 4 m/s, millega välditakse preparaadi kandumist naabruses asuvatele kultuuridele.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Score 250 EC toimeaineks on 250 g/l difenokonasool.

Hoiustamine

Hoiustamine

Vahendit hoida kuivas, jahedas ja hästi ventileeritud kohas, hoidmistemperatuuri vahemik on -10°C…+35°C. Mitte ladustada konteinereid kõrgematesse virnadesse kui 2 m, et vältida toote kokkupressimist ja kahjustamist.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Vahend on mürgine veeorganismidele ja sellel on pikaajaline mõju vesikeskkonnale. Veekoguse saastamise vältimiseks mitte puhastada seadmeid pinnavee lähedal.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Pritsimistööde läbiviimisel kanda kaitseriideid ning kaitseprille ja -maski. Mürgituse kahtluse korral lõpetage viivitamatult pritsimine ja pöörduge kohe arsti poole. Kokkupuutel nahaga võtke ära saastunud riided ning peske kohe saastunud nahapindu rohke vee ja seebiga. Kui satub silma, loputage 15 minuti jooksul rohke värske ja puhta veega, ka silmalaugude alt. Toote sissehingamise korral minge värske õhu kätte. Toote allaneelamise korral võtke korduvalt aktiivsütt koos rohke veega.