Sambla-Septik Spray 0,5L

Tootekood: 4742375000181

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

5.80

11.6 €/l

Põhiomadused

Bränd

Septik

Otstarve

Hävitav

Maht

0,5

Kirjeldus

Sambla-Septik Spray aitab pidurdada sambla kasvu. Sammal kahjustab kõiki pindu, kus ta kasvab. Sambla mehaanilisest eemaldamisest ei piisa, kuna sammal taastub kiiresti. Sambla kasvu pidurdamiseks on hea kasutada Sambla-Septik kontsentraati, mis sobib kasutamiseks vundamendil, kivist treppidel, hauapiiretel ja – kividel, skulptuuridel, kõnnitee plaatidel, puitaedadel, ja katuse puhastamisel. Eemaldab samblikuid ja vetikaid aastateks. Ruberoidkatuse korral kasutada toodet ilusa ilmaga ning kuivanud sammalt mitte eemaldada mehaaniliselt.

Kasutamine

Kasutamine

0,5L liitrist Sambla-Septik kontsentraadist jätkub kuni 2m2 töötluseks. Võib kasutada kõikidel pindadel, välja arvatud muru, kuna kahjustab teisi taimi (Katta nt kilega). Töö tegemiseks tuleb valida soe ja kuiv ilm. Suured samblatükid tuleb enne pritsimist eemaldada. Tööd lihtsustab survepesuri kasutamine. Pritsimislahuse valmistamiseks kulub 1 osa Sambla-Septikut ja 2-4 osa vett, sõltuvalt samblakasvu tugevusest. Vahend kantakse pinnale aiapritsi või pintsli abil. Pärast töötlust ei tohi vähemalt 6 tundi vihma sadada. Sammalde, samblike ja vetikate kasv lakkab koheselt ja need hävivad täielikult 1-2 nädala jooksul. Hiljem võib kuivanud samblikud ja samblad pinnalt maha pühkida. Tugevalt sammaldunud pindade puhul võib osutuda vajalikuks teistkordne töötlus. Sambla aktiivse kasvu vältimiseks teha tõrjet iga 3…4 aasta tagant.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaineks on alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid (C12-16) 1,125%

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine rangelt keelatud. Hoidmistemperatuur on +5…+30 °C. Tootejäägid viia ohtlike jäätmete käitlemiskohta. Tühi pakend loputada ja käidelda tavalise olmejäätmena.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Kahjutu inimestele, loomadele ja kaladele. Tootes sisalduvad pindaktiivsed ained lagunevad looduses täielikult ja kiiresti.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Käitlemisel täita ohutusnõudeid, enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Töötamise ajal kasutada kaitsekindaid. Vältida lahuse sattumist silma ja nahale.