Sambla-Septik kontsentraat 1L

Tootekood: 4742375000198

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

8.37

8.37 €/l

Põhiomadused

Bränd

Septik

Otstarve

Hävitav

Maht

1

Kirjeldus

Sambla-Septik kontsentraat aitab pidurdada sambla kasvu. Sammal kahjustab kõiki pindu, kus ta kasvab. Lihtsalt sambla eemaldamisest ei piisa, kuna sammal taastub kiiresti. Sambla kasvu pidurdamiseks on hea kasutada Sambla-Septik kontsentraati, millega saab tõrjuda samblaid, samblikuid ja vetikaid aastateks. Sobivad kasutuskohad on katused, fassaadid, trepid, vundamendid, kõnnitee plaadid, hauakivid ja piirded, skulptuurid, puittalad jne. Ei sobi kasutamiseks murudes, kahjustab taimi. Ruberoidkatuse korral kasutada toodet ilusa ilmaga ning kuivanud sammalt mitte eemaldada mehaaniliselt.

Kasutamine

Kasutamine

1 L töölahust kulub 4m2 kohta. 1 liitrist Sambla-Septik kontsentraadist jätkub 15-20m2 töötluseks. Võib kasutada kõikidel pindadel, välja arvatud murul, kuna kahjustab taimi. Töö tegemiseks tuleb valida soe ja kuiv ilm. Ideaalis ei tohiks paksu sammalt katusel olla. Kui sammal on siiski arenenud, tuleb suured samblatükid enne pritsimist eemaldada. Tööd lihtsustab survepesuri kasutamine. Pritsimislahuse valmistamiseks kulub – 1 osa Sambla-Septikut ja 2-4 osa vett, mis sõltub samblakasvu tugevusest. Vahend kantakse pinnale aiapritsi või pintsli abil. Pärast töötlust ei tohi vähemalt 6 tundi vihma sadada. Sammalde, samblike ja vetikate kasv lakkab koheselt ja need hävivad täielikult 1-2 nädala jooksul ning hiljem võib kuivanud samblikud ja samblad pinnalt maha pühkida. Sambla aktiivse kasvu vältimiseks teha sambla tõrjet iga 3…4 aasta tagant.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaineks on alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid (C12-C16)4,5%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine rangelt keelatud. Hoidmistemperatuur on +5…+30 °C. Tootejäägid viia ohtlike jäätmete käitlemiskohta. Tühi pakend loputada ja käidelda tavalise olmejäätmena.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Kahjutu inimestele, loomadele ja kaladele. Tootes sisalduvad pindaktiivsed ained lagunevad looduses täielikult ja kiiresti.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Käitlemisel täita ohutusnõudeid, enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Töötamise ajal kasutada kaitsekindaid. Vältida vahendi silma ja nahale sattumist.