Sääsevastsete tõrjevahend Arox Aquatain Amf 10ml /SP/

Tootekood: 5902341008927

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.144.28

214 €/l

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Sääsed

Maht

0,01

Kirjeldus

Sääsevastsete tõrjevahend Arox Aquatain Amf vähendab tõhusalt sääskede arenguvõimalusi seisuveekogus ja veeanumates. Loob sääskedele püsiva barjääri. Ei lagune UV-kiirguse toimel. Talub tugevat tuult avavee pinnal. Ei kandu veekogu tuulepoolsesse ossa. Ei kogune veekogude servadesse. Biolagunev, moodustab ohutud räniühendeid. Tõrjevahend on unikaalne toode sääskede arvu vähendamiseks. Ei ole mürgine kemikaal- moodusatb veepinnale üliõhukese silikoonkile, mis katkestab sääskede elutsükli. Kilel on väga madalpindpinevus, mis mõjutab sääskede elutsüklit kahel viisil. Ta ei lase emastel sääskedel veepinnale muneda ja ei lase nukul pinnakile alla kinnituda ega valmikuks areneda.

Kasutamine

Kasutamine

Suuremates veekogudes: Tiikide ja suuremate veekogude seisva vee jaoks arvestada10m2 kohta 10ml vahendit. Vahendi võib valada veepinnale, kus ta kiiresti levib laiali ja katab kogu pinna. Korrata töötlust 4 nädala möödudes. Väiksemates veekogudes: Seisvale veele kraavides, rennides, veenõudes jne- teelusikatäis u. 5ml. Korrata töötlust 4 nädala möödudes.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toode ei ole mürgine ja kasutada tavalise hoolsusega ning hoida eemal oksüdeerivatest ainetest.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida kokkupuudet silmadega. Hoida lastele kättesaamatus asukohas. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Allaneelamisel pöörduda arsti poole, alustada sümptmaatilist ravi. Loputada silmi veega.