Sääse fumigaator Biolit lisaplaadid 20 ööd 20tk/pakis /SP/

Tootekood: 8590005790942

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.052.10

0.053 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Biolit

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Sääsed

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Sääse fumigaator Biolit lisaplaadid sobivad kõikidesse Biolit sarja fumigaatoritesse. Seadme lülitamisel vooluvõrku aurustub toimeaine, mis peletab sääski, surusääski ja teisi putukaid. Toode kaitseb ebameeldivate putukate ees vähemalt 20 ööd (1 lisaplaat = 8-10 tundi). Elektrilist fumigaatorit võib kasutada magamistubades ja teistes olmeruumides, avatud akende ja tuulutusavade läheduses. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

1 töötav fumigaatori plaat kaitseb sääskede eest kuni 30m2 ruumis, suuremate ruumide kaitseks kasutada ruumis rohkem fumigaatoreid. Toodet võib kasutada ka koerte ja toataimede läheduses. Elektriline fumigaator on mõeldud kasutamiseks 220V võrgus. Eemaldada lisaplaadi ümber olev foolium ja asetada see keraamilise plaadi sisse kaitsevõrgustiku alla. Asetada fumigaator pistikusse ja vajadusel keerata otsiku valget osa nii, et seade asetseks alati vertikaalselt. Toimeaine aurustumisest juba mõne minuti jooksul sääsed enam ei ründa, hiljem nad surevad. Kui ruumi aknad on avatud, peatab toode sääskede sissetungi ruumi. Lisaplaat on vaja väljavahetada, kui toote roheline värv muutub pleekinuks. Lisaplaadi väljavahetamiseks tuleb fumigaator eelnevalt vooluvõrgust eemaldada, siis uue lisaplaadiga lükata vana plaat välja. Alati eemaldada fumigaator vooluvõrgust, kui ei vajata enam kaitset sääskede eest.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab esbiotriini 22 mg igas plaadis.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida eemal söögist ja joogist. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Kasutatud lisaplaadid käidelda olmejäätmena.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on mürgine veeorganismidele.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida silma sattumist.