Roundup Gel 150ml

Tootekood: 5411773130613

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

7.1411.90

47.6 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 27.08.2019

Põhiomadused

Liik

Herbitisiid väikepakendis

Otstarve

Hävitav

Maht

0,15

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Roundup Gel kujutab endast ette kasutusvalmis geeli, mida saab määrida umbrohtudele.

Kasutamine

Kasutamine

Pritsimisel on oluline, et preparaat ei satuks vajalikele taimedele. Kandke peale siis, kui taimed on rohelised ja lehepinda on piisavalt. Mitmeaastaste umbrohtude tõrjumiseks kandke toodet lehtedele enne õitsemist. Töödeldud taim peab olema puutumata 7 päeva, siis preparaat jõuab juurteni ja mõjub tõhusamalt. Vajadusel korrake töötlemist, kui ilmuvad uued kasvud. Esimesi muutusi võib näha 5–10 päeva pärast, sõltuvalt umbrohu tüübist ja ilmastikutingimustest. Vahend mõjub aeglasemalt, kui ilm on jahe jankuiv ning samuti suuremate mitmeaastaste taimede puhul.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Roudup geel sisaldab 7,2 g/l glüfosaati.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida temperatuuri vahemikus -15° C…+40° C kuivas ja otsese päikese eest kaitstult. Vahendit hoida lastele kättesaamatus kohas ja vaid originaalpakendisn

Hoiatused

Hoiatused

Kokkupuutel silmadega loputada rohke veega. Eemaldage saastunud riided. Peske kahjustatud nahka rohke veega. Enne uuesti kasutamist peske riided ja puhastage jalanõud. Ärritusnähu püsimisel pöörduda arsti poole. Sissehingamisel toimetada kannatanu värske õhu kätte. Allaneelamise korral alguses loputada suu ja pärast juua palju vett, ei tohi kutsuda esile oksendamise.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode või selle pakend ei tohi sattuda vette. Seadmeid ei tohi pesta pinnavee läheduses ja tuleb vältida vee saastamist läbi lauda ja teede drenaažide.