Rotimürk Rodentox Teravili 150g

Tootekood: 5997378771722

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.74

18.267 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Rodentox

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Rotid

Kirjeldus

Rotimürk Rodentox Teravili on teraviljapõhine mürksööt. Toode on mõeldud rändrottide tõrjeks siseruumides ja hoonete vahetus läheduses. Toodet kasutada kohtades, kus on täheldatud rotte. Söödakotike asetada muukimiskindlasse söödamajja. Pakend ei sisalda söödamaja. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

Üks söödamaja võib sisaldada maksimaalset mürksööda annust. Nii palju kui võimalik, asetada filterpaberist kotike söödamajja, kasutades selleleks varrast või ora. Rodentitsiidi sisaldav söödamaja asetada rottide poolt käidavatele kohtadele, nende radadele ja nende eeldatavate varjupaikade lähedusse. Tekitada nö söögikohad, peamiselt mööda seinaääri ja riiulite alla. Veenduda, et söödamaja oleks lastele, lemmikloomadele, koduloomadele ja muudele mitte-sihtloomadele kättesaamatus kohas! Võimaluse korral kindlustada söödamaja kaitse. Söödamaja kaitsta otsese vee, vihma ja muude halbade ilmastikutingimuste eest. Rodentitsiidi võib kasutada ainult muukimiskindlas söödamajas. Annus: 3 kotikest (150 g) iga 7-10 meetri kohta. Kontrollida regulaarselt kohti, kuhu mürksööta on pandud: alguses iga 5-7 päeva järel, siis vähemalt kord nädalas. Kui kotike hakkab tühjaks saama, asendada see uue kotikesega. Eemaldada kõik määrdunud või rikutud söödamajad ja pakendid ning asendada need uutega. Juhul, kui söödamajad on pidevalt tühjaks söödud, luua juurde rohkem söödakohti. Juhul, kui söödamajad jäävad puutumata, kuid närilised pole kadunud, paigutada söödamajad mujale. Antikoagulant-toimeaine hilinenud toime tõttu surevad närilised eeldatavalt pärast tarbimist 4-10 päeva jooksul. Hoida sööta väljas seni, kuni on närilisi liikvel. Tavaliselt surevad närilised mürksööda söömisel 2-6 nädala jooksul. Kui närilised ja nende poolt tekitatud kahju ei vähene 35 päeva jooksul, võtta ühendust kahjurite kontrolli spetsialistiga..

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

3 filterpaberist kotikest, mille iga kotike sisaldab 50 g näriliste mürksööta rodentitsiidi. Toimeaine: 0,0027% (0,027 g/kg) bromadioloon

Hoiustamine

Hoiustamine

Mürksööta hoida eraldi toiduainest, joogist ja loomasöödast, samuti vältida kokkupuudet muude seadmete ja pindadega.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Vältida toote sattumist veekogudesse. Kahjulik elusloodusele.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Pärast kokkupuudet tootega pesta käed.