Rotimürk Protect Pasta 150g

Tootekood: 5997378772187

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

3.56

23.733 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Protect

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Rotid

Kirjeldus

Rotimürk Protect Pasta on mõeldud pruunide rottide ja koduhiirte tõrjeks siseruumides ja hoonete vahetus läheduses. Toodet kasutada kohtades, kus on närilisi nähtud. Närilised surevad pärast mürksööda tarbimist 3 -5 päeva pärast. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

Söödakotike asetada muukimiskindlasse söödamajja. Pakend ei sisalda söödamaja. Rodentitsiidi sisaldav söödamaja asetada rottide poolt käidavatele kohtadele, nende radadele ja nende eeldatavate varjupaikade lähedusse. Tekitada nö söögikohad, peamiselt mööda seinaääri ja riiulite alla. rnHiirte tõrjeks: Filterpaberist kotike: 40g mürksööta söödamaja kohta. Kui on vaja kasutada rohkem kui ühte söödamaja, siis minimaalne söödamajade vahekaugus on 5m (näriliste kõrge arvukuse korral) kuni 10m (näriliste madala arvukuse korral). Rottide tõrjeks: Filterpaberist kotike: 100g mürksööta söödamaja kohta. Kui on vaja kasutada rohkem kui ühte söödamaja, siis minimaalne söödamajade vahekaugus on 5m (näriliste kõrge arvukuse korral) kuni 10m (näriliste madala arvukuse korral). Kontrollida söödakohti korrapäraselt (soovitatavalt iga 3 kuni 4 päeva järel) ning panna uus mürksööt, kui see on ära söödud, märjaks saanud või saastunud. Juhul, kui söödamajad on pidevalt tühjaks söödud, luua juurde rohkem söödakohti. Juhul, kui söödamajad jäävad puutumata, kuid närilised pole kadunud, paigutada söödamajad mujale. Antikoagulant-toimeaine hilinenud toime tõttu surevad närilised eeldatavalt pärast tarbimist 4-10 päeva jooksul. Hoida sööta väljas seni, kuni on närilisi liikvel. Tavaliselt surevad närilised mürksööda söömisel 2-6 nädala jooksul. Kui närilised ja nende poolt tekitatud kahju ei vähene 35 päeva jooksul, võtta ühendust kahjurite kontrolli spetsialistiga.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaine: 0,0027% (0,027 g/kg) bromadioloon

Hoiustamine

Hoiustamine

Mürksööta hoida eraldi toiduainest, joogist ja loomasöödast, samuti vältida kokkupuudet muude seadmete ja pindadega. Hoida toodet originaalpakendis, kaitstud valguse eest ja kuivas, jahedas ning hästi ventileeritud kohas.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Vältida toote sattumist veekogudesse. Kahjulik elusloodusele.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Kasutada ainult näriliste tõrjeks ja ainult vastavalt kasutusjuhendile! Mitte kasutada toodet, et tappa loomi, kes ei ole toote sihtliigiks. Toode on mürgine imetajatele ja lindudele. Koerad, kassid, sead ja kõik muud metsloomad -ja/või muud organismid, kes toituvad või hangivad toitu lagunevast orgaanilisest ainest, võivad saada mürgituse surnud või nõrgenenud näriliste söömise tagajärjel. Toote kasutamise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada. Pärast kasutamist pesta käed kuuma vee ja seebiga. Mitte kasutada riknenud või rikutud mürksööta. Mürksööta hoida eraldi toiduainest, joogist ja loomasöödast, samuti vältida kokkupuudet muude seadmete ja pindadega. Juhusliku mürgistuse või selle kahtluse korral kutsuda koheselt arst ja näidata etiketti. Mürgi sattumisel nahale pesta seda kohta hoolikalt vee ja seebiga