Rotimürk Gardentop Nisu 150g

Tootekood: 8005831064353

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.491.94

9.933 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 25.09.2019

Põhiomadused

Bränd

Gardentop

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Hiired ja rotid

Kirjeldus

Rotimürk Gardentop on kasutusvalmis teraviljapõhine mürksööt pakituna kotikestesse ühe doosi kaupa. Näriline sureb mõne päeva jooksul (3-5 päeva) pärast mürksööda söömist. Mürksööt on kooritud nisust koosnev sööt, mille tootmiseks kasutatakse spetsiaalset imendumis tehnoloogiat, mis tagab toimeaine ühtlase jaotumise tera sise – ja välispinnal. Toode sisaldab hästi tasakaalustatud segu närilistele atraktiivsetest söödavatest komponentidest ning inimesele ebameeldivast ainest, mis vähendab juhuslikku tarbimise riski inimese poolt.

Kasutamine

Kasutamine

Söödamaja aseta näriliste leviku piirkonda. Kotikest mitte avada. Hiirte leviku korral kasutada söödakohti kuni 50g mürksöödaga. Aseta söödakohad 5m vahedega. Rottide leviku korral kasutada söödakohti kuni 100g mürksöödaga. Aseta söödakohad 10m vahedega.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toote toimeaine on brodifaakum 0,0029%

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lukustatud kohas ja hoida kuivas, jahedas ja hästi ventileeritud kohas.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ettenähtud kasutamise korral. Tuleb vältida söötmürgi jääkide ja taara sattumist heitmete kaudu veekogudesse.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Võib kahjustada verd pikaajalisel või korduval kokkupuutel. Enne sööki ja pärast toote kasutamist pesta käed ja tootega vahetult kokku puutunud nahk. Kasutada ainult piirkondades, kuhu ei pääse väikelapsed, lapsed , lemmikloomad ega mitte sihtloomad.Mürksööt tuleb paigutada turvalisel viisil, mis minimeerib ohu, et mürksööta tarbivad muud loomad või lapsed; Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Allaneelamise korral võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse arstiga.