Roomajate peletusgraanulid Horticom1L /SP/

Tootekood: 8005831008456

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

12.09

12.09 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 07.04.2020

Põhiomadused

Bränd

Horticom

Liik

Roomaja

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Roomajate peletus

Maht

1

Kirjeldus

Roomajate peletusgraanulid on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida roomajate (rästikute jt. madude, sisalike jne.) sattumist järgmistele aladele: siseruumid, õuealad, aiad, laagriplatsid, hao- ja põhukuhjad ning kõikvõimalikud välialad üldiselt. Toode sisaldab lõhnaaineid, mis loovad roomajaid peletava haistmisbarjääri ning hoiab neid eemal töödeldud alast. Spetsiaalsed kasutusvalmis graanulid teevad toote kasutamise lihtsaks ning tagavad kiire ja püsiva mõju. Toode on mõeldud kasutamiseks välitingimustes.

Kasutamine

Kasutamine

1. Kasutada tootega kaasasolevat kühvlikest graanulite ühtlaseks jaotamiseks kaitset vajavale alale, kulunorm 1 kühvlitäis (=75 ml) 3 – 4 m2 kohta. Pakendis olevast kogusest jätkub ca 50 m2 ala töötlemiseks. 2. Korrata töötlust umbes korra nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud. 3. Pärast tugevat vihmasadu tuleb töötlust korrata. Kui toodet kasutatakse puuriitade juures või piirkondades, kus rohi on kõrge, siis on soovitav korrata 3-4 päeva pärast peale esmatöötlust ja seejärel umbes korra nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida kuivas ja jahedas; Pärast kasutamist mitte lasta sattuda tootejääkidel keskkonda. Sisu/mahuti kõrvaldada vastavalt kehtivatele riiklikele õigusaktidele

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida allaneelamist, sissehingamist ja kokkupuudet silmadega.Hoida eemal toidust ja joogist. Mitte üledoseerida. Võib põhjustada allergilist nahareaktsiooni.; Nahale sattumise korral pesta rohke vee ja seebiga.