Putukapüüdja 22W 80m2-le

Tootekood: 7640104977193

Saadavus: 4tk

Kogus:

-
+

110.59

Põhiomadused

Bränd

Swissinno

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Putukad

Kirjeldus

Putukapüüdja 22W meelitab ligi putukkahjureid ning kõrvaldab need ülimalt tõhusalt ilma kemikaale või mürkaineid kasutamata. Seejuures ei tekita seade suitsu või lõhna ega põhjusta õhusaastet. Tänu õhukesele, kompaktsele ja kaasaegsele välimusele sobib seadet kasutada kodu kõigis ruumides. Samuti võib seda kasutada tootmis- ja äriruumides. Putukapüünis kiirgab ultraviolettvalgust, mis meelitab ligi kärbseid, koisid, sääski ja muid putukaid, kes imetakse seadmes paikneva tugeva ventilaatori abil kogurisse, kus nad kuivuse tõttu surevad. Putukapüüdja on 22W 80m2le.

Kasutamine

Kasutamine

Kinnitage seade metallhaagi abil seinale või asetage see sellisele kõrgusele, kuhu lapsed ja koduloomad ei ulatu. Ühendage seadme pistik vooluvõrku. Putukapüüdija peaks olema sees nii päeval kui öösel.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Seadet võib kasutada ainult sisetingimustes. Veenduge enne seadme vooluvõrku ühendamist, et kohalik eletripinge ja elektri sagedus sobivad seadmele. Kui putukapüünis on ühendatud elektrivõrku, ärge katsuge ventilaatori labasid ei oma sõrmede ega kõvade esemetega. Seadmesse ei tohi sattuda vett ega muid vedelikke. Seadet ei tohi jätta vihma kätte.