Previcur Energy 15ml

Tootekood: 4771315388782

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.96

330.667 €/l

Põhiomadused

Otstarve

Hävitav

Maht

0,015

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Previcur Energy on laia toimespektriga, süsteemse ja pikaajalise mõjuga fungitsiid. Omastatav nii lehtede kui juurte kaudu. Kasutusala: kurgi, suvikõrvitsa, baklazaani, meloni, arbuusi jt kõrvitsaliste, tomati, paprika, salati, redise, pea-, leht- ja lillkapsa ning dekoratiivtaimede haiguste tõrjeks kasvuhoones ja seenhaigustetõrjeks avamaal kasvaval salatil, lühiviljalisel avamaakurgil, redisel ja dekoratiivtaimedel. Tõrjutavad haigused: tõusmepõletik (Phytophthora, Pythium, Aphanomyces, Peronospora jt) ja ebajahukaste.

Kasutamine

Kasutamine

Mineraalvillal kasvavaid taimi võib kasta preparaadilahusega 4 korda, mullas kasvavaid taimi 2 korda. Taimi võib pritsida kuni 2 korda kasvuperioodi jooksul. Pritsimislahuse kontsentratsioon sõltub kultuurist.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Previcur Energy koostisesse kuulub propamokarb 530 g/l ja fosetüül 310 g/l.

Hoiustamine

Hoiustamine

Vahendit hoida tihedalt suletuna originaalpakendis, varustatuna etiketig kohas, mis on jahe, kuiv ja lukustatud. Hoida otsese päikesevalguse ja külmumise eest.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutuse tagamiseks tuleb vältida preparaadi jääkide, töölahuse ning taara- ja aparatuuri pesuvee sattumist veekogudesse ja kanalisatsiooni.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Pritsimistööde läbiviimisel kanda kaitseriietust, kaitseprille ja -maski. Pärast töö lõpetamist pesta rohke vee ja seebiga käed ja katmata kehaosad. Eemaldada koheselt töölahusega kokkupuutunud või läbiimbunud riided. Töötamisel tuleb kasutada kaitseriietust ning pärast pritsimise lõpetamist kindlasti pesta käed ja katmata kehaosad. Preparaadi sissehingamise korral viia kannatanu värske õhu kätte. Nahale sattumisel pesta rohke vee ja seebiga. Ärrituse püsimisel pöördu arsti poole. Silma sattumiselt pesta koheselt rohke veega 15 minutit.