Pikaajaline okaspuuväetis 3-kuud Compo 1kg

Tootekood: 4008398227418

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

7.36

7.36 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 19.02.2020

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Aeglaselt lahustuv väetis

Otstarve

Väetised okaspuudele ja rododendronitele

Sihtgrupp

Väetised puudele põõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Pikaajaline okaspuuväetis 3-kuud Compo on uudne, pikaajalise toimega okaspuuväetis, kus toitainete vabastamine toimub kahes faasis: Esmane mõju: väikesed väetisegraanulid vabastavad toiteained kohe, nii et taimed on esimesest päevast alates kõikide olulisemate põhi- ja mikrotoitainetega varustatud. Kõrge algvajadus kaetakse see läbi optimaalselt. Pikaajaline mõju: suuremad väetisegraanulid katavad hilisema toitainete vajaduse. Nende pikaajaline toime (3 kuud) hakkab aeglaselt mõjuma. Soojuse ja vee mõjul tungivad toitained vähehaaval läbi ümbriskihi. Väetise toime: hoolitseb, et okaspuud oleksid tihedad ja tugevad. Ühekordsest väetamisest piisab terveks hooajaks. Optimaalne varustamine tänu esmasele ja pikaajalisele mõjule (3 kuud). Pole üle- ega alaväetamist: vajadusekohane doseerimine läbi niiskuse ja soojuse. Kõik olulisemad põhi- ja mikrotoitained igas graanulis hoolitsevad tugeva õie ja terve kasvu eest. Vastupidavus haiguste ja kahjustuste vastu suureneb. Compo pikaajalise toimega okaspuuväetis on kooskõlas okaspuude ja igihaljaste erivajadustega taastades mulla toitainevarusid. EÜ väetis.

Kasutamine

Kasutamine

Uus istutus varakevadel: 40g/m² üks kuu pärast istutust (kõige varem aprillis). Uus istutus sügisel: 80g/m² järgmises aprillis. Väetis laotada laiali ja segada mullaga. Olemasolevad okaspuud ja hekid: Väikesed taimed: 60g/m² aprillis/mais. Suured taimed: 80g/m² aprillis/mais. Väetis laotada laiali ja segada mullaga.1 supilusika täis väetist = ca. 25g ; 1 liiter = ca. 1kg. Kasutamisel panna tähele: puistake väetist ainult mullale. Väetise sattumisel lehtedele tuleb see eemaldada. Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitsta väetist niiskuse eest.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis 15,5+6+13,5+mikroelemendid. Lämmastik (N) 15,5%, sellest nitraadina 6,9% (NO3) ja ammooniumina 8,3% (NH4), fosfor 6% (P2O5: 6%, vees lahustuv osa 4,5%) , Kaalium 13,5% (K2O: 13,5%, vees lahustuv osa 13,5%) , magneesiumoksiid (MgO) 2%, veeslahustuv 1,8%, väävel (S) 7 %, veeslahustuv 5,9%. Mikroelemendid: boor(B) 0,02%, vask (Cu) 0,002%, raud (Fe) 0,15%, molübdeen (Mo) 0,006 %, tsink (Zn) 0,01 %

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.