Pikaajaline muruväetis Compo 4 kg 150m2 /SP/

Tootekood: 4008398335380

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

8.4516.90

2.113 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Aeglaselt lahustuv väetis

Otstarve

Väetised murule

Sihtgrupp

Väetised murule

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Pikaajaline muruväetis Compo on muruväetis mängu-, spordi- ja ilumurule. Sisaldab kõiki põhi- ja mikrotoitaineid, mida muru vajab. Vajadustekohane toitainetega varustamine vastavalt soojusele ja niiskusele. Peenegraanulilist väetist on hea ühtlsaelt külvata. COMPO muruväetise mõju on: Kiire: muru on kiirelt roheline ja tugev – samas puudub nn. põletamisoht. Ilus: ühtlane muru, sest ISODUR pikaajaline mõju kestab 100 päeva. Tasakaalustatud toitainetega varustamine vähendab sambla ja umbrohu levikut. Keskkonnasõbralik: nitraatide välja uhtumine on võrdne väetamata murupindadega. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Kasutamine: Perioodil aprill kuni august väetada 2 kuni 3 korda aastas. Külvata ühtlaselt normiga 30g/m². Mõõtmisvihje: 1 liitrist (ca 900g) piisab ca 30m² jaoks.Väetada paar päeva pärast niitmist, soovitatavalt kuiva muru. Niiske muru väetamiseltuleb kasta, et väetisegraanulid ei jääks rohulibledele.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis 15+2+6+mikroelemendid Üldlämmastik (N) 15%, sellest 1% nitraatidena (NO3), 9,5% ammooniumina (NH4) ning 4,5% isobutülideendikarbamiidina; Fosfor: 2,18 % (neutraalses ammooniumtsitraadis lahustuv (P2O5) 5%, sellest vees lahustuv osa 3%) ; Kaalium: 6,65% (oksiidina (K2O) 8%, sellest vees lahustuv 8%) Magneesiumoksiid (MgO) 3% sellest vees lahustuv 2% Väävel (S) 13%, sellest vees lahustuv 10,4%. Vähese kloriidisisaldusega.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.