Neem-Azal-T/S 5ml

Tootekood: 4771315388881

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

3.87

774 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 28.01.2020

Põhiomadused

Otstarve

Hävitav

Maht

0,005

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Neem-Azal-T on looduslik vahend, mis koosneb troopilise neemipuu seemnete tuumadest saadud ekstraktist. Tõrje tõhusus sõltub kahjurite arvukusest ja õigest pritsimise ajast. Neem-Azal on ohutu mesilastele ja on lubatud kasutada mahepõllumajanduses.

Kasutamine

Kasutamine

NeemAzal-T/S-i lisatakse 30 kuni 50 ml 10 liitrile pritsimislahusele. Maksimaalne kulunorm on 0,3 ml NeemAzal-T/S 1m² kohta, v.a. seemikud. Tavaliselt kulub 300 kuni 1000 l pritsimislahust hektarile. Kogu taime tuleb ühtlaselt katta pritsimislahusega, et saavutada vajalik mõju. Kui 8 tunni jooksul pärast pritsimist sajab vihma, tuleb pritsimist korrata.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab asadirahtiini A 10,6 g/l ja kleepaineid.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida eemal toidust, joogist ja loomasöödast. Hoida jahedas ja kuivas. Hoidmistemperatuur on +20°C, kuid madalamad temperatuurid pikendavad säilivusaega. Hoidmine temperatuuril alla 10°C võib põhjustada sademe tekke, +25…+30°C juures sade kaob.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on mürgine veeorganismidele ja on pikaajaline mõju vesikeskkonnale. Veeorganismide kaitseks vältida vahendi või selle pakendi vette sattumist.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida kokkupuudet tootega, kuna ärritab silmi ja nahka. Kokkupuutel nagaha ja silma sattumisel pesta viivitamatult rohke veega. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole.