Muruväetis “Ei samblale!” Compo 4kg 160m2 /SP/

Tootekood: 4008398019778

Saadavus: 8tk

Kogus:

-
+

8.4516.90

2.113 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 30.01.2020

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised murule

Sihtgrupp

Väetised murule

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Muruväetis “Ei samblale!” Compo kompleksväetis on välja töötatud spetsiaalselt kurnatud murule.Tugevdab muru rohelist värvi, teeb muru tugevamaks ning tõrjub sammalt. Efektiivne 6 nädalat. EÜ väetis.

Kasutamine

Kasutamine

Väetada 2 korda hooajal, kuid vihmaperioodil soovitame väetada tihedamalt, kuna sammal areneb siis kiiremini. Doseerimine: 25g/m². NB! Kasutage ainult muru piirkonnas! Ärge raputage väetist teekatetele (kivi, puit, põrand) või riietele kuna võib põhjustada roosteplekke. Kui väetist on sattunud mainitud kohta, siis eemaldage see kohe! Võib kleepuda jalanõudele ja lemmiklooma käppadele mistõttu ei soovitata minna värskelt väetatud murule. Väetist ei tohiks kasutada tugeva päikesekiirguse ja tugeva tuule korral

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NK väetis N-K2O(MgO+S) 12-5(2+20) koos rauaga Fe. Kogulämmastik (N) 12%, ammooniumlämmastik 12% ,kaalium-oksiid veeslahustuv K2O 5% Sekundaarsed koostisained: Magneesiumoksiid MgO 2%, sellest veeslahustuv 2%, Väävel (S) 20% , sellest veeslahustuv 20%, Mikrokoostisained: Raud (Fe) 7,2%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.