Muruväetis samblahävitajaga Florovit 10kg /SP/

Tootekood: 5900861142213

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

17.95

1.795 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Florovit

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised murule

Sihtgrupp

Väetised murule

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Muru väetis samblahävitajaga Florovit on mõeldud kõikidele muruliikidele. Spetsiaalselt välja töötatud koostis parandab muru kvaliteeti ning garanteerib intensiivse rohelise värvi. Kõrge lämmastiku tase muudab murukamara tihedamaks ja tugevamaks, mis omakorda takistab umbrohu ja sambla kasvamist. Väetises sisalduv raud aitab murusammalt hävitada. EÜ-VÄETIS

Kasutamine

Kasutamine

Kandke 30 g väetist muru 1 m2 kohta kevadest kuni augusti lõpuni 3-nädalaste vahedega. Väetis tuleb kanda murupinnale ühtlaselt, eelistatavalt pärast muru niitmist. Kui vihma ei ole mõne tunni jooksul pärast väetamist oodata, tuleks muru rohke veega kasta. Väetist ei tohiks kasutada tugeva päikesekiirguse ja tugeva tuule korral. Ärge kandke väetist märgadele taimedele.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK Väetis 17,5 – 5,2 – 9,0 +26,0 SO3 ja rauaga Fe. Väetise koostis: 17,5% (N) täislämmastik; 5,5% (N) ammooniumlämmastik; 12,0% (N) nitraatlämmastik; 5,2% (P2O5) fosforpentoksiid, mis lahustub neutraalses ammooniumtsitraadi ja vee lahuses; 3,4% (P2O5) vees lahustuv fosforpentoksiid; 9,0% (K2O) vees lahustuv kaaliumoksiid; 26,0% (SO3) täis-vääveltrioksiid; 4,0% (Fe) täisraud.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.