Muld maitsetaimedele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904088

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.72

0.43 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 20.02.2020

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Maitsetaimede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad maitsetaimedele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Kompostmuld maitsetaimedele Seklos on spetsiaalne, eriretsepti järgi orgaanilistest ja looduslikest mineraalsetest ainetest professionaalselt valmistatud kompostmuld, milles on tasakaalustatud toiteainete hulk, muld on poorne, imab hästi vett, säilitab niiskust ja ei sisalda haigustekitajaid. Tühjad ettekasvatuskassetid, turbapotid, rennid või lillepotid tuleb täita mullaga, külvata seemned või istutada ettekasvatatud köögiviljataimed, tihendada muld taimede ümber ja kasta ohtralt. Mulla kvaliteedi parandamiseks kasvuhoonetes ja peenramaal võtta mulda 2-3 L/m2, köögiviljataimede istutamiseks kasvukohale pannakse mulda 1-2L istutusauku, köögivilja lisaväetamiseks vegetatsiooniperioodil kulub mulda 0,5-2L taime kohta või 2-3L/m2, mullapinna multšimisks pannakse 2-3cm paksuse kihina.

Kasutamine

Kasutamine

Kompostmuld maitsetaimedele on ette nähtud maitse- ja ravimtaimede, köögiviljaseemnete idandamiseks, maitsetaimede (till, basiilik, rucola, pune, koriander, piparmünt, majoraan, rosmariin, sinep, meliss, naistenõges, suhkruleht jne) kasvatamiseks pottides, maitse- ja ravimtaimede ning köögivilja kasvatamiseks välitingimustes ja katmikaladel.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kompostmuld maitsetaimedele on toodetud looduslikest ainetest: erinevatest turbatüüpidest, orgaanilistest ainetest ja turbakompostist, orgaanilistest väetistest, lubjajahust, liivast, savimineraalidest. Mulla koostises on kaltsiumit, magneesiumit, väävlit, rauda, mangaani, tsinki, vaske, boori ja molübdeeni. Taimed omastavad kergesti mullas sisalduvaid makro- ja mikroelemente (huumus- ja aminohapped). Köögiviljataimed juurduvad ja kasvavad kiiremini, suureneb nende elujõulisus ja viljakus, vegetatsiooniperioodil tuleb taimi vähem täiendavalt väetada.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.