Mõrusool (magneesiumsulfaat) Compo 5kg

Tootekood: 4008398528713

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

10.54

2.108 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised okaspuudele ja rododendronitele

Sihtgrupp

Väetised puudele põõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Mõrusool Compo okaspuudele on kiiretoimeline magneesiumsulfaat (MgSo4). Granuleeritud väetis okaspuudele, mis on 100% lahustuv ning sobib pritsimiseks ja kastmiseks. Kasutada okaste pruunistumise ennetuseks ning ärahoidmiseks. Kõrge magneesiumi (Mg) sisaldus muudab okaspuud roheliseks ning toetab ja intensiivistab uute okaste arengut. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Soovituslik kontsentratsioon on 25g/10L vee kohta. Maapinnale külvatuna sõltub annus taime suurusest. Väiksematele taimedele panna 50g /m², suurematele taimedele (2m ja kõrgemad) 200g /m². Pärast väetamist on soovituslik kasta, veekogus on 20 – 60L/ taime kohta. Pritsida tuulevaikse, kergelt varjus ilmaga. Temperatuur võiks olla kõrgem kui +5°C. Kontsentratsioon on 200g mõrusoola /10L vees. Mõrusoola kasutatakse märtsist – oktoobrini.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toiteelementide sisaldus väetises on järgmine: Lämmastik (N) 2% ; Magneesium (MgO) 14,6% , Väävel (S) 14%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.