Mikrogranuleeritud hüdrogeel Agrecol 250g /SP/

Tootekood: 5902341004080

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

20.95

83.8 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Mullaparandaja

Otstarve

Niiskuse säilitamine mullas

Sihtgrupp

Eriväetised ja muud mullaparandusained

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Mikrogranuleeritud hüdrogeel Agrecol on looduslik, biolagunev toode, mis on mõeldud niiskuse säilitamiseks mullas. Mikrograanulid imavad suure hulga vett, tekitades niimoodi hüdrogeeli, kust taimed saavad veevaesel ajal ennast veega varustada. Toode tagab vee kättesaadavuse koos selles lahustunud toitainetega.

Kasutamine

Kasutamine

Soovitatav hüdrogeeli annus segada läbi mullaga ja siis panna potti. Pärast tuleb hästi kasta. Puude ja põõsaste korral kulub 250 g toodet 250 m2 mulla kohta. Vett hästi läbilaskva pinnase korral tuleb kasutada rohkem hüdrogeeli. Hüdrogeeli kogus sõltub taime juurepalli suurusest.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab 88% modifitseeritud tärklist ja 12% vett.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.