Mavrik kahjurite tõrjeks 5ml

Tootekood: 4771315388867

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.33

466 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 15.11.2019

Põhiomadused

Liik

Insektitsiid

Otstarve

Hävitav

Maht

0,005

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Mavrik 2F köögivilja ja marjaaia kahjurite tõrjeks on preparaat, mis hävitab kahjurputukaid ja lestasid. Preparaat mõjub, kui tõrjutavad kahjurid saavad kokku pritsimislahuse või selle jääkidega. Kasutatakse taimede õitsemise ajal, pritsides hommiku-ja õhtutundidel, et kaitsta mesilasi ja teisi tolmlejaid putukaid kahjulike mõjude eest. Insektitsiid on kasutamiseks köögiviljal, kapsal, hernel, maasikal, vaarikal, marjapõõsastel, õunapuudel ning katmikala kurgil, tomatil, maguspipral ja lilledel. Samuti kasutatav ristiku ja lutserni seemnepõldudel, rapsil ja ristõieliste seemneistikutel.

Kasutamine

Kasutamine

Pritsida esimeste kahjustuste ilmnemisel. Vajadusel võib korrata pritsimist 2-3 nädalase vahega. Maksimaalne pritsimiskordade arv on 2, õunapuudel 4. Kulunormiks on 2-7 ml preparaati lahustada 8-10 l vees ja pritsida 100 m²-le. Maksimaalne pritsimiseks lubatud pindala päevas on 1000 m². Pritsitakse taimede õitsemise ajal, kuid pritsimist tehakse hommikul või õhtul, et kaitsta mesilasi ja teisi tolmeldajaid preparaadi mõju eest.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaineks on tau-fluvalinaat 240 g/l, lisaks sisaldab 1,2-etaandiooli.

Hoiustamine

Hoiustamine

Vahendit hoida originaalpakendis, avamata, kuivas, temperatuuril 0oC…+30oC ja hästi ventileeritud kohas. Hoida lastelenja loomadele kättesaamatus kohas toidust ja söödast eemal. Tühi taara viia ohtlikesse jäätmetesse. Ennetage pinna- ja põhjavee saastumist preparaatide jääkidega.

Hoiatused

Hoiatused

Silma sattumisel loputada rohke vee kogusega, nahale sattumisel pesta rohke vee ja seebiga. Ärrituse püsimisel pöörduda arsti poole. Allaneelamise korral mitte kutsuda esile oksendamise, vaid juua palju vett. Ettevaatusabinõuks kandke vastavat kaitseriietust,nkummikindaid ja -saapaid, kaitseprille ning hingamisteede kaitsevahendit.n

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Veeorganismidele mürgine, vältige preparaadi jääkide, töölahuse ja taara loputusvee sattumist pinna- ja põhjavette.