Kombi tabletid ujumisbasseini skimmerisse 1,2kg

Tootekood: 4038755064073
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 2st 5%2 5%

Hind

14.71 €/kg 17.65
-
+
Tooteid laos:10+tk


10.12.2022
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Heissner

Liik

Basseini puhastaja

Otstarve

Vetikate eemaldamiseks

Kirjeldus

Kombi tablet, mis vähendab ujumisbasseinivees vetikate teket ja korjab kokku vette tekkinud väikesed vetikate tükikesed. Combi tablett pannakse ujumisbasseini skimmerisse või jaoturisse ning jäetakse basseini vette.

Kasutamine

Kasutamine

Kui teha järjepidevat hooldust, siis kasutada iga 7 päeva tagant 1 tablett s.o 200g 25m3 vee kohta. Basseini vee vahetuse korral või suuremal doseerimisel, et eemaldada vetikad ja oksüdeerida metalle, kasutada toodet artikliga 05010 (Kloordesinfektant). Ideaalne vee pH tase on 7.0 – 7.6. Ideaalne kloori tase on 1,0 -3.0 mg/l. Mitte visata tabletti otse basseini! Pleegitamise oht! Kloori kontsentratsiooni peab tihedamalt kontrollima, kui basseinis on vee temperatuur kõrgem ( alates 26° C ) või basseni kasutatakse tihedamini.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Sümkloseen, 920 mg/g; vasksulfaatpentahüdraat, 5 mg/g

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Sisu, mahuti kõrvaldada vastavalt riiklikele eeskirjadele. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida tolmu sissehingamist. ALLANEELAMISE KORRAL: Halva enestunde korral pöörduda mürgistusteabekeskusesse ( tel: 16662) või arsti poole. SISSEHINGAMISE KORRAL: Viia isik värskesse õhku ja võimaldada mugavalt hingata. SILMA SATTUMISEL: Loputada silma mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord. Hoida luku taga.

Первая помощь и меры предосторожности