Koerte-kasside peletusgraanulid Horticom 1L /SP/

Tootekood: 8005831008463

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

13.52

13.52 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 07.04.2020

Põhiomadused

Bränd

Horticom

Liik

Koer ja kass

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Koerte- kasside peletus

Maht

1

Kirjeldus

Koerte kasside peletusgraanulid sisaldavad aroomaineid ja on spetsiaalselt loodud selleks, et vältida haljasalade, peenarde, terrasside, seinte, ukse- ja aknaraamide, samuti õuealade, aedade ja teede reostamist kasside ja koerte poolt. Kui pinnasest on tunda tugevalt väljaheidete lõhna, oleks asjakohane enne töötlemist pinnase pealmine kiht välja vahetada. Toode sisaldab lõhnaaineid, mis loovad kasse ja koeri peletava haistmisbarjääri ning hoiab ära töödeldud ala reostamise. Spetsiaalsed kasutusvalmis graanulid teevad toote kasutamise lihtsaks ning tagavad kiire ja püsiva mõju.

Kasutamine

Kasutamine

1. Eelnevalt puhastada töödeldav ala ning eemaldada kõik koduloomade poolt maha poetatud väljaheited. 2. Kasutada tootega kaasasolevat kühvlikest graanulite ühtlaseks jaotamiseks kaitset vajavale alale, kulunorm 1 kühvlitäis (=75 ml) 4 – 5 m2 kohta. Pakendis olevast kogusest jätkub ca 65 m2 ala töötlemiseks. 3. Korrata töötlust 1 – 2 korda nädalas kuni soovitud tulemus on saavutatud. 4. Pärast tugevat vihmasadu tuleb töötlust korrata. LISASOOVITUS: Enne kasutamist sillutuskividel, aknalaudadel jne. on soovitav testida toodet väikesel alal tegemaks kindlaks, ega toode ei jäta plekke.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida kuivas ja jahedas kohas. Pärast kasutamist mitte lasta sattuda tootejääkidel keskkonda.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Toode on mõeldud kasutamiseks välitingimustes. Vältida allaneelamist, sissehingamist ja pihustamist otse silma. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toidust ja joogist.