Katteloor 17g/m2 3,2 x 9,4m 30m2

Tootekood: 6415158551146
Title Range Allahindlus
Hulgiost alates 3st 10% 3 10%

Ostes 1 või enam

7.72 €/tk 7.72
-
+
Tooteid laos:10+tk


24.05.2022
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Tarha

Liik

Katteloor

Otstarve

Katteloor taimede katmiseks

Pinnalaotus

30m2

UV kindlus

Kirjeldus

Katteloor on UV kindel, vett ja õhku läbi laskev väga kerge kangas, mida kasutatakse köögiviljade, külmaõrnade kultuuride ja külvide katmiseks. Katteloori kasutamine võimaldab pikendada taimede kasvuperioodi, saada varasemat saaki ja kaitsta kergemate öökülmade, rahe, kahjurite ja lindude eest. Katteloori saab kasutada mitu aastat. Katteloori paigaldamise näpunäited: Asetada taimedele lõdvalt, nii et jääb piisavalt ruumi taimede kasvuks. Kinnitada servadest ja vältida teravate nurkadega esemete kasutamist. Eemaldada maasikatelt ja kurkidelt õitsemise ajaks. Pärast kasutamist puhastada kangas mullast ja taimeosadest ning kuivatada õhu käes.

Kasutamine

Kasutamine

Katteloor tuleb paigaldada taimedele lõdvalt ning kinnitada korralikult servadest. Servade kinnitamisel ei tohi kasutada teravaid esemeid. Katteloor tuleb eemaldada või vähemalt tõsta servadest putuktolmlejate lendamise ajaks (nt maasika ja kurgi puhul), et mesilased saaksid taimi tolmeldada. Katteloor ei sobi taimede varjutamiseks.

использовать

Покрытие должно быть свободно установлено на растениях, правильно закреплено по краям, и нельзя использовать острые предметы для закрепления краев. Во время цветения каттелор необходимо снимать или хотя бы приподнимать, давая доступ для насекомых-опылителей, напр. к клубнике и огурцам, чтобы опылять растения. Каттелор не подходит для притенения растений.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Katteloor on tehtud polüpropüleenkiududest.

Состав и действующее вещество

Каттелор сделан из полипропиленовых волокон.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6 … + 35 ° C. Беречь от солнца. Хранить в недоступном для детей и животных месте.