Kasvuhoone-Keldri Septik Prodefensio 1L

Tootekood: 4742375000167

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

20.53

20.53 €/l

Põhiomadused

Bränd

Septik

Otstarve

Hävitav

Maht

1

Kirjeldus

Kasvuhoone-Keldri Septikus on kombineeritud erinevate desifitseerivate toimeainete koosmõju. Tootel on pindaktiivsed omadused, mis suurendavad toimeainete tõhusust. Kasvuhoone-Keldri Septik toime seisneb selles, et kahjustab mikroorganismide rakukesti ja need hävivad.

Kasutamine

Kasutamine

100 m2 kohta valmistada 3-10 L töölahust. Siledatel pindadel, nt klaas, on kulunorm väiksem, poorsetel aga on suurem. Kasvuhoonetes on soovitav desifintseerida enne istutamist ja/või peale saagi koristust. Kui pritsimisvedelik on sattunud mullale, võib taimed istutada 5 päeva pärast. Selle aja jooksul laguneb preparaat täielikult. Kasvuajal võib pindu ettevaatlikult lapiga pühkida, et vältida preparaadi sattumist taimedele. Tõhusus sõltub töötlemise kvaliteedist, pritsimisel peab saama kaetud kogu pind. Parima tulemuse saavutamiseks viia desinfektsioon läbi kuiva ilmaga, et tagada ruumi kiire kuivamine. Püsiv kõrge niiskus vähendab preparaadi toimet ja mikroorganismide kasv võib taastuda.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toote toimeaineteks on didetsüüldimetüülammooniumkloriid 2,4%, alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid (C12-C16) 1,5%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine rangelt keelatud.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Kahjutu inimestele, loomadele ja kaladele. Tootes sisalduvad pindaktiivsed ained lagunevad looduses täielikult ja kiiresti.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Käitlemisel täita ohutusnõudeid, enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Töötamise ajal kasutada kaitsekindaid. Vältida vahendi silma ja nahale sattumist.