Kärbse ja sääse fumigaator Biolit Plus + vedelik 60 päeva 46ml /SP/

Tootekood: 8590005006784

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

3.276.55

71.087 €/l

Põhiomadused

Bränd

Biolit

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Kärbsed

Maht

0,046

keskkonnaohtlik

Kirjeldus

Kärbse ja sääse fumigaator Biolit Plus on mõeldud ruumide kaitseks kärbeste ja sääskede eest, tõrjevedelikust jagub 60 päevaks. Fumigaator töötab nii vedeliku kui ka lisaplaatidega. Ühest plaadist jagub 8-10 tunniks, ei kuulu komplekti. Seadme lülitamisel vooluvõrku aurustub toimeaine, mis hävitab ja peletab kärbsed, samuti sääsed ning teised väikeputukad. Elektrilist fumigaatorit võib kasutada magamistubades, aga ka elutubades ja köögis. Komplekt koosneb vaid fumigaatorist ja täitevedelikust.

Kasutamine

Kasutamine

Kärbse ja sääse fumigaator Biolit on mõeldud kasutamiseks 220V võrgus. Eemaldada pudelilt kork, paigutada pudel kruvides seadme külge. Asetada aparaat pistikusse ja vajadusel keerata otsiku valget osa nii, et pudel asetseks alati vertikaalselt. Toimeaine aurustumise tõttu sääsed enam ei ründa juba mõne minuti pärast, hiljem nad surevad. Fumigaator peletab kärbseid kuni 0,5-1h sõltuvalt ruumi suurusest. Kui ruumi aknad on avatud, takistab toode eemal sääskede sissetungimist ruumi. Kärbeste puhul toote efektiivsus langeb, kui ruumi aknad on avatud. Vajadusel tuulutada ruume. 1 töötav fumigaator kaitseb sääskede eest kuni 30m2 ruumi, suuremate ruumide kaitseks kasutada rohkem fumigaatoreid. Alati eemaldada fumigaator vooluvõrgust, kui puudub vajadus kaitsta ennast kärbeste ja sääskede eest. Toodet võib kasutada ka koerte ja toataimede läheduses. Biolit Plus täitevedelikku võib kasutada kõikides elektrilistes fumigaatorites, mis töötavad samal põhimõttel. Mitte kasutada seadet ruumis, kus inimeses viibivad pikka aega. Tuulutada magamistoad peale toote kasutamist. Tootja ei soovita toodet kasutada astmaatikutel. Töötavat seadet mitte katta kinni tekstiiliga, paberi või teiste süttivate materjalidega.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab transflutriini 20g/kg.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida eemal söögist ja joogist. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Kasutatud täitepudelit käsitleda olmejäätmena

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on mürgine veeorganismidele ja toodet ei tohi valada kanalisatsiooni.