Juureaktivaator Agrosil Compo 700g

Tootekood: 4008398007041

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

9.49

13.557 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 14.11.2019

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Aeglaselt lahustuv väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised murule, Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Juureaktivaator Agrosil Compo Wurzel-Turbo aitab taimedel moodustada tugevat, sügavaleulatuvat juurestikku. Preparaat on efektiivne ja toimib kiiresti. Kaitseb taime seenhaiguste eest, aktiveerib ja kiirendab juurte kasvamist, parandab mulla struktuuri.

Kasutamine

Kasutamine

Istutamisel krunti segage muld AGROSIL Wurzel-Turbo’ga läbi ning pärast istutamist kastke ohtralt. Potti istutamisel segage muld AGROSIL Wurzel-Turbo’ga,väetage ning kastke. Kasutatakse aastaringselt, eriti veebruarist maini ja septembrist novembrini. AGROSIL Wurzel-Turbot võite ka kasvava taime ümber substraati segada ja seejärel tugevasti kasta. Kasutuskogus: Kuni 20cm läbimõõduga pott…25 g poti kohta. Kuni 40 cm läbimõõduga pott…….50 g poti kohta. Põõsad …..50 g põõsa kohta , Puud …..100 g puu kohta. Mahumõõdud: 1 supilusikas= ca 15 g , 1 tass = ca 120 g , 1 liiter = ca 700 g.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toitainete sisaldus: Silikaatdioksiid (SiO2) 38% , Fosfor 8,7 % (P2O5: 20%).

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.