Granuleeritud tigude barjäär Ambienta 800g /SP/

Tootekood: 8005831007770

Ostes 1 või enam

3.088 €/kg 2.474.95
-50%
-
+
Tooteid laos:tk

3


18.06.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Ambienta

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Teod

Kirjeldus

Granuleeritud tigude barjäär Ambienta kujutab endast granuleeritud mineraale, mis peletavad looduslikul viisil tigusid ja nälkjad ning aitavad seega vähendada kahjusid, mida need põhjustavad aedviljadele, maasikatele, lilledele, maitse- ja ilutaimedele. Ambienta teobarjääri graanulitega saab tekitada kaitsebarjääri, kuna graanulid imavad maapinnalt niiskust ja loovad nii tigudele ja nälkjatele ebameeldiva kuiva ala. Veelgi enam – tõrjevahend toimib dehüdreerivalt ka tigudele ja nälkjatele enestele, kui nad püüavad barjääri ületada, sundides neid töödeldud alalt lahkuma. Ambienta teobarjäär ei hävita tigusid ega nälkjaid, tegemist on tavalise mineraaliga, mille omadused aitavad tigusid ja nälkjaid eemale tõrjuda. Võib kasutada ka mahepõllumajanduses.

Kasutamine

Kasutamine

Kontrollida üle, et kaitstavale alale ei oleks juba sattunud limuseid. – Potitaimed: puista graanulid ühtlaselt üle kogu kaitstava ala. – Aedvilja- ja iluaiad: puista graanulid maha selliselt, et tekiks 4 – 5 cm laiune riba, mis moodustub kaitstava ala ümber suletud barjääri. Juhul kui vihmasajud niisutavad tugevasti laiali laotatud graanuleid, puista neid juurde endise olukorra taastamiseks. Kui taimed kaitset enam ei vaja, kaeva teobarjääri graanulid väikese kühvli või kõplaga maasse.

использовать

Проверить, чтобы на огораживаемой территории уже не было слизняков. – Растения в горшках: равномерно насыпать гранулы по всей защищаемой площади. – Овощные и декоративные сады: рассыпать гранулы так, чтобы образовалась полоса 4-5 см, которая формирует закрытый барьер вокруг защищаемой зоны. Если дождь сильно намочит рассыпанные гранулы, нужно их досыпать для восстановления прежней ситуации. Если растениям больше не нужна защита, при помощи совочка или тяпки закопайте гранулы в землю.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab magneesiumsilikaadi hüdraati.

Состав и действующее вещество

Продукт содержит хризотил.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida jahedas ja kuivas kohas. Pärast kasutamist sulgeda pakend. Hoida lastele kättesaamatult

место хранения

Хранить в сухом и прохладном месте. После использования закрыть упаковку. Хранить в недоступном для детей месте.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Ambienta teobarjäär on loodusliku päritoluga lihtsalt ja ohutult kasutatav mineraalaine

Экологическая безопасность

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Granuleeritud tigude barjäär Ambienta 800g /SP/”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.