Geelväetis pelargoonidele Agrecol 0,5L /SP/

Tootekood: 5902341415732

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.45

17.8 €/l

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised suvelilledele

Sihtgrupp

Väetised pelargoonidele ja petuuniatele

Maht

0,25

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Geelväetis pelargoonidele Agrecol on mineraalne geelväetis pelargoonidele, mis toimib kiiresti ja kaua. Väetis sobib kõikidele üksikult, rühmiti ja segamini rõdul, terrassil, peenral ja aias kasvatatavatele pelargoonidele ja teistele õitsvatele ja rohelistele taimedele. “Agrecol – mineraalgeelid” sisaldavad taimede poolt hästi omastatavat makro- ja mikroelementide spetsiaalselt valitud kombinatsiooni. EÜ väetis.

Kasutamine

Kasutamine

Täita dosaatoriga kork allpool toodud juhistele vastava tasemeni. Lahustada väljamõõdetud kogus geeli sobiva koguse veega. Väetamislahuse tegemisel tuleb arvestada 7 ml väetist 2 liitrile veele. Kiire kasvu ja õitsemise ajal väetada kord nädalas.nMuul kasvuajal väetada kord kahe nädala jooksul. Noortaimede puhul vähendada annust poole võrra. Mitte ületada soovitatavaid koguseid, sest üleväetamine võib taimi kahjustada või nad koguni ära hävitada.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis 5-5-8 mikroelementidega. Väetise koostis: 5% täislämmastik (N), millest on 2,7% nitraatlämmastik, 1,4% ammooniumlämmastik, 0,9% amiidlämmastik, 5% fosforpentoksiid, 8% kaaliumoksiid, 0,02% boor (B), 0,002% vask (Cu), 0,02% raud (Fe), 0,015% mangaan (Mn), 0,002% molübdeen (Mo), 0,015% tsink (Zn).nn

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.