Flokulant 1kg 8tk/pakis

Tootekood: 4038755060976
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 2st 5%2 5%

Hind

10.95 €/kg 10.95
-
+
Tooteid laos:10+tk


10.12.2022
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Heissner

Liik

Flokutant

Otstarve

Vee selgitamiseks

Kirjeldus

Flokutant on kemikaal vee selgitamiseks ( flokuleerimiseks). Flokutanti tuleb lisada basseinivette, kui vesi on hägune. Ideaalne pH tase on 7,0- 7,6. Basseinivees ringleb lahustumatuid pisiosakesi, mis takistamatult läbivad liivafiltris asetsevad liiva- ja peensõelad. Basseinivee flokuleerimisprotsessis lahustumatud pisiosakesed n-ö kleebitakse kokku, mille tagajärjel need liivafiltrisse välja filtreeritakse ja seejärel järgneva filtripesu ajal kanalisatsiooni uhutakse.

Kasutamine

Kasutamine

Flokulanti lisatakse basseiniveele alati enne liivafiltrit. Automaatse doseerimise korral peab flokulandi lisamine toimuma vahetult enne pumpa, käsitsi doseerimise korral on õige kallata flokulant pumbakorvi või balansspaaki. Alati lisada toodet vette, mitte vastupidi.

использовать

Hoiustamine

Hoiustamine

Transportige ja säilitage toodet püstises asendis, jahedas, kuivas ja hästi ventileeritud ruumis, otsese päikesevalguse eest kaitstult, suletud originaalpakendis! Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Loputa pakend enne ära viskamist.

место хранения

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Arsti poole pöördudes võta kaasa pakend või etikett. ALLANEELAMISE KORRAL loputa suud, MITTE kutsuda esile oksendamist. SISSEHINGAMISE KORRAL: toimetada isik värske õhu kätte ja hoida asendis, mis võimaldab vabalt hingata.

Первая помощь и меры предосторожности