Biostimulant Radifarm 1L

Ostes 1 või enam

33.75 €/l 33.75
-
+

Tooteid laos: 10+tk


02.10.2020
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Liik

Biostimulant

Otstarve

Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Sihtgrupp

Biostimulandid

Maht

1

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Biostimulant Radifarm on spetsiifiline biostimulant, mis on välja töötatud kasutamiseks ümberistutamise faasis ja/või varases arengujärgus erinevatel kultuuridel. Toode toidab taime, aidates kaasa rikkaliku ja väljaarenenud juuresüsteemi tekkimisele olemasolevate juurte pikendamisega ja uute funktsionaalsete ja imavate juurte moodustamisega. RADIFARM® tagab tänu innovatiivsele GEA932 tehnoloogiale seemikute kiire juurdumise ja taastumise ümberistutamise stressist, sealhulgas ebasoodsates temperatuuri ja niiskuse tingimustes. Sobib kõikidele taimedele, aga eriti lilledele ja noortaimedele • Leevendab taimede ümberistutamisest tekkinud stressi, stimuleerides uute juurte tekkimist • 10 päevaga on narmasjuuri 2 x rohkem, 20 päevaga on suuri juuri 2x rohkem.

Kasutamine

Kasutamine

Lilled 15-20ml/10L (pärast ümberistutamist 2-3 töötlemist iga 7p järel). Aiakultuuridele: 250-500ml/100L lahust kasutada istutamisel ja uuesti 7 päeva hiljem.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

orgaanilised mineraalid NK 3-0-8 ja tsink

Hoiustamine

Hoiustamine

säilitada kuivas ja jahedas kohas temperatuuril +0… + 40C.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta viivitamata rohke veega.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Biostimulant Radifarm 1L”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.