Biohuumusel põhinev mullasegu tomatile, paprikale Seklos 10L/SP/

Tootekood: 4770168904293

Saadavus: Laost otsas

2.084.17

0.208 €/l

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Mullad

Otstarve

Aiakultuuride kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad ja turbad

Maht

10

Hoida laste eest

Kirjeldus

Biohuumusel põhinev mullasegu tomatile, paprikale Seklos on biohuumusel põhinev mullasegu tomatite, paprikate ja baklažaanide jaoks. Biohuumusel põhinev mullasegu, valmistatud kui istutamisalus, mis on mõeldud tomatite paprikate, baklažaanide, kurkide ja teiste aedviljade seemnete külvamiseks, aedviljaistikute ümberistutamiseks ja kasvatamiseks, istutuspinnase parandamiseks. Segus leiduvad orgaanilised ja mikrobioloogilised ained parandavad silmnähtavalt pinnase struktuuri, elustavad pinnase mikrobioloogilist aktiivsust. Segu kasutamisel idanevad seemned kiiremini, istikud juurduvad paremini, areneb välja tugevam juurestik, taimed omandavad vastupanuvõime keskkonna negatiivsete tegurite suhtes ning tugevneb immuunsus haiguste suhtes.

Kasutamine

Kasutamine

Seemnete külvamisel tuleb istutuskonteinerisse valada segu, kasta, külvata seemned, puistata peale 1-15 cm mullasegu, pealispind niisutada ja katta kilega. Kui seemned on idanenud, tuleb kile eemaldada. Istikute ümberistutamisel kasvuhoonesse või avamaale tuleb segu lisada istutusauku, kasta ohtralt.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla põhilised koostisosad on vihmausside poolt ümbertöödeldud orgaanilised ained (sõnnik ja orgaanilised jäätmed) ja rabaturvas.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.