Biohuumus maitsetaimedele Seklos 4L /SP/

Tootekood: 4770168904125

Saadavus: 8tk

Kogus:

-
+

1.973.95

0.493 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 20.09.2019

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Mullad

Otstarve

Aiakultuuride kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad ja turbad

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Biohuumus seemnetele ja istikutele Seklos on ökoloogiliselt naturaalne pinnase parandamise aine, mis on mõeldud seemnete külvamiseks substraadis, taimevõrsete istutamise krundi parandamiseks. Toime seisneb selles, et biohuumuses sisalduvatel orgaanilistel ja mikrobioloogilistel ainetel on tugev positiivne toime substraadi bioloogilistele, füüsilistele ja keemilistele omadustele. Need parandavad kõvasti pinnase struktuuri, elustavad selle mikrobioloogilist aktiivsust. Biohuumuse sobival kasutamisel tärkavad seemned kiiremini, taimevõrsed, sibulad, juured ja istikud kohanevad ja juurduvad paremini. Biohuumuse toimeained kaitsevad taimi lehekloroosi ja muude füsioloogiliste haiguste eest, need muutuvad vastupidavamateks keskkonna negatiivsete tegurite, võimaliku mehaanilise toime ja vigastuse suhtes.

Kasutamine

Kasutamine

Mulda segada või puistada lokaalselt. Segada biohuumus külvisubstraadiga või puistake ja segage pinnasesse enne taimevõrsete (sibulate, istikute) istutamist. Kasutamise kogused seemnete külvamisel ja istikute pikeerimisel on 300ml/1L neutraalset pH turvast või 200ml/1L turbasubstraati. Taimevõrsete (istikute) ümberistutamisel on 200ml/1L istiku kohta või 400ml/1L krunti või 700ml/m2. Taimede pinnase täiendaval parandamisel on 300-500ml/1 taime kohta või 1L/m2 või 1/10L vett. Pinnase tervendamiseks võtta 1L/10L sooja vett ja 50g suhkrut. Valmistatud mikstuuri hoida intensiivselt segades 2-3 ööpäeva, siis kasta sellega taimi.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Biohuumus koosneb vihmausside sõnnikust ja orgaanilisest ainest.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.