BIO vedelväetis tomatile Compo 1L

Tootekood: 4008398122478

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

11.29

11.29 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 10.04.2020

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Vees lahustuv väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele

Sihtgrupp

Väetised tomatitele

Maht

1

Kirjeldus

BIO vedelväetis tomatile Compo on vedelväetis tervislike ja maitsvate tomatite kasvatamiseks. Tasakaalustatud toitainete koostis väetises tagab, et taim oleks terve ja tugev ning viljad aromaatsed. Tänu 100% looduslikele koostisosadele sobib väetis kasutamiseks ka mahepõllumajanduses. Tasakaalustatud toitainete koostis väetises tagab, et taim oleks terve ja tugev ning viljad aromaatsed. Tänu 100% looduslikele koostisosadele sobib väetis kasutamiseks ka mahepõllumajanduses. EÜ väetis. Orgaanilis-mineraalne NK väetis 3+5 mikroelementidega.

Kasutamine

Kasutamine

nEnne kasutamist loksuta! Märts kuni oktoober: Väeta 1 kord nädalas. November kuni veebruar väeta 2 korda nädalas. Segamine 3,5 L veega

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

97% looduslikest taimsete materjalide jääkidest (toit, jook, loomasööt). 25% orgaaniline koostis. Vähem sisaldab: Fosfor P2O5 1%, millest veeslahustuv 0,5%; veeslahustuv Väävel S 2%; veeslahustuv Naatrium Na 0,6%. Koostis: Üldämmastik N 3,5%; kaaliumoksiid K2O 6%;

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitustemperatuur +5C kuni +35C. Kaitse päikese eest! Hoida toodet lastele ja loomadele kättesaamatus kohas! Kontsentraati või kastmisvett mitte valada kanalisatsiooni või looduslikesse veekogudesse!

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta.