BIO Feromoonpüünis ploomile Compo pakendis 2tk

Tootekood: 4008398973377

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

14.78

7.39 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Compo

Otstarve

Hävitav

Hoida laste eest

Kirjeldus

BIO Feromoonpüünis ploomile Compo püüab kinni ploomi -ja kreegipuude ploomimähkurid ja nende tõugud. Feromoonpüünisega püütakse kinni isased kahjurid, seega väheneb viljastamine ja munemine. Selleks tuleb püünis üles riputada mai keskpaigast (õitsemise ajal) ja seda vahetada hiljemalt 6 nädala tagant.Kahjustatud viljad, milles veel tõuke leidub, kokku korjata ja hävitada (mitte komposteerida).

Kasutamine

Kasutamine

Paigaldamiseks tõmmake püünised lahku.Pange feromooni-plaadike püünise keskele ning seejärel pange püünis kokku, tõmmake plaat läbi pilu ning keerake eesmine ja tagumine serv üles.Püünise võib kinnitada kaasas oleva traadiga või ka vahetult oksa külge. Et isasputukaid mitte ploomipuule meelitada, riputage püünis mõnele naabruses olevale puule, soovitavalt piki tuule põhilist suunda. Püünis panna nii, et lehed ega viljad ei kleepuks. Vahetage püünis, kui see on täis, aga hiljemalt 6 nädala tagant. Kasutatud püünised võib visata prügikasti.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaine: feromoon-peibutusaine ja liim.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Ettenähtud kasutamisel on ohutu.