BIO Feromoonpüünis õunapuule Compo pakendis 2tk

Tootekood: 4008398973384

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

14.78

7.39 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Compo

Otstarve

Õunamähkurite püüdmiseks

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

BIO feromoonpüünis õunapuule Compo kaitseb õuna -ja pirnipuid õunamähkurite ja nende tõukude eest. Toode on mõeldud 3 – 5 puu jaoks. Peibutusainega püünist on kerge kokku panna ja kinnitada. Insektitsiidivaba. Pakendi suurus: 2 püünist (+2 feromoonsööta ja sidumistraat) Feromoonpüünisega püütakse isased kahjurid kinni, seega väheneb viljastamine ja munemine. Selleks tuleb püünis üles riputada mai keskpaigast (õitsemise ajal) ja seda vahetada hiljemalt 6 nädala tagant. Kahjustatud viljad, milles veel tõuke leidub, kokku korjata ja hävitada (mitte kompostiks teha).

Kasutamine

Kasutamine

Paigaldamine: *Tõmmake püünised lahku.*Pange feromooni-plaadike püünise keskele.* Pange püünis kokku, tõmmake plaat läbi pilu ning keerake eesmine ja tagumine serv üles.* Püünise võib kinnitada kaasas oleva traadiga või ka vahetult oksa külge.* Et isasputukaid mitte õunapuule meelitada, riputage püünis mõnele naabruses olevale puule, soovitavalt piki tuule põhilist suunda. * Püünis panna nii, et lehed ega viljad ei kleepuks. Vahetage püünis, kui see on täis, aga hiljemalt 6 nädala tagant. *Kasutatud püünised võib visata prügikasti.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Biotehnoloogiline insektitsiidivaba liimpüünis.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Ettenähtud kasutamisel on ohutu.