Aiaseep Florovit 600ml

Tootekood: 5900498005301

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

3.213.94

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 23.05.2019

Põhiomadused

Bränd

Florovit

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Aiaseep Florovit on küüslaugu ekstraktiga aiaseep, mida võib kasutada taimede pritsimiseks (aitab säilitada nende looduslikku vastupanuvõimet) kui ka puhastusvahendina. Samuti võib seda kasutada loodusliku taimekaitsevahendina näiteks lehetäide tõrjel. Küüslaugu ekstrakt seebis tugevdab tema mõju.

Kasutamine

Kasutamine

Puhastamiseks ja pesemiseks (nt. Kastide, pottide, aiatööriistade, kasvuhoonete jne.) valmista 1-3% seebilahus. Selleks lahusta 10-30ml seepi 1 liitris vees. Pritsimiseks tuleb samuti valmistada 1-3% lahus ning pritsida saadud lahusega kõiki taime osasid ( lehti, varsi) kuni täieliku märgumiseni. Pritsida tuleb pilvise ilmaga või õhtuti. Soovitav on pritsimist korrata pärast vihma.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Seebilahus küüslaugu ekstraktiga

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.

Maht

Maht

0,6

Baasühik

Baasühik

l