Aiaking meestele Soft S 42/43 khaki

Tootekood: 3519374693758

Saadavus: 4tk

Kogus:

-
+

18.94

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 25.09.2018

Põhiomadused

Bränd

Rouchette Sas

Liik

Aiaking

Sihtgrupp

Mees

Suurused

42/43

Materjal

Eva

Kirjeldus

Aiaking meestele Soft. EVA materjalist (etüleenvinüülatsetaat) ultramugav,vastupidav ja kerge aiaking. Termoplastikust libisemiskindel välistald, mille mustriks on esteetiliselt kaunis lehekujuline disain.

Hooldus

Hooldus

Hooldusjuhend: Rouchette jalanõud on valmistatud looduslikust kautšukist – ideaalne materjal veekindlate jalatsite valmistamiseks, andes jalanõule kandmisel vajaliku pehmuse ja paindlikkuse. Pese toodet peale määrdumist puhta veega ja pühi kuivaks pehme riidega. Toote hooldamata jätmise korral kinnitub mustus materjali pooridesse ja seda on hiljem võimatu eemalda. Kummist tooteid peaks pritsima spetsiaalse vahendiga, et taastada selle loomulikku läiget. Pane jalanõud kuivama ventileeritud ja kuiva kohta. Mitte hoida päikese käes.
Pane kummijalanõud kuivama ventileeritud ja kuiva kohta. Mitte jätta kummijalanõusid seisma päikese kätte. Mitte kasutada kummikuid miinuskraadidega, see muudab materjali rabedaks. Võimaluse korral kasutada aegajalt kummiku läike taastamise vahendit (näit: Rubber Boot Care and Polish). Tootja/Maaletooja ei võta vastutust toote hooldamatusest tuleneva väljanägemise ega vigade pärast.